Žáci v Orlickém Záhoří

Menší skupina 10ti sportovců staršího žactva zakončila úspěšné soustředění v Orlickém záhoří, které se konalo ve dnech 27.-1.10. soustředění bylo zacíleno hlavně na zdokonalení techniky běhu na kolečkových lyžích, a běhu.

Orlické záhoří, s jeho krásnými lesy, malebnými cestami a ideálním terénem, poskytuje skvělé prostředí pro trénink všech věkových kategorií. Babí léto nás zastihlo v plné síle. Teploty tak byly příjemné a příroda nádherná, což přispělo k výjimečné atmosféře na soustředění. Sportovci díky tomu mohli plně využít prostředí Orlického záhoří pro svůj trénink a zdokonalení dovedností.

Co však toto soustředění udělalo zvlášť výjimečným, byla spolupráce s dorostenci. Ti mladým sportovcům ukázali mimo jiné svůj "nejoblíbenější trénink" – výběhy do sjezdovky. Tento náročný trénink byl výzvou pro žáky, ale zároveň jim poskytl příležitost nahlédnout do světa zkušenějších a získat inspiraci pro svou vlastní kariéru.

Po náročném soustředění se sportovci nyní chystají na krátký odpočinek. Po obnovení sil a regeneraci se poté budou připravovat na další soustředění, které se koná v Jilemnici.

Celkově lze říci, že soustředění bylo úspěšné jak z hlediska tréninkového, tak i z hlediska spolupráce mezi generacemi sportovců. 

 

 

WhatsApp_Image_2023-10-04_at_20.01.595.jpeg