Slavnostní vyhlášení ČMP

3.5. se ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě uskutečnilo slavnostní vyhlášení českomoravského poháru v běhu na lyžích..

Vyhlašovalo a oceňovalo se prvních 6 závodníků v kategoriích nejmladší, mladší a starší žactvo a v kategorii U15. V soutěži družstev byl oceněn vítězný klub. Mezi oceněnými sportovci bylo i 10 z Letohradu. Jan Vácha se stal vítězem v kategorii mladších žáků. Druhé místo celkově vybojoval ve své kategorii Adam Křenek. Na bedně se také umístila i Přibylová Agáta. Těsně pod stupni vítězů zůstali Beáta Přibylová, Vilém Ryba a Eliáš Šedivý. Vítězným týmem se stal náš klub před týmem Skol Brno a týmem SK NMNM. Všem oceněným blahopřejeme a přejeme hodně sportovních úspěchů i v následujících sezónách.