II. ČP dorostu Jablonec nad Nisou

Letohradští biatlonisté předvedli skvělé výkony během II. Českého poháru v biatlonu v Jablonci nad Nisou, který se konal 27. a 28. ledna 2024.

Dne 27. ledna se konal Sprint, kde letohradští závodníci dosáhli dobrých výsledků. Mezi juniory obsadil 2. místo Jan Gregor, a stejně výborně skončila i Svatava Mikysková. V kategorii W19 si 2. místo vybojovala Agáta Moskvová a mezi M19 zaznamenal Šimon Hurta 3. místo. Michael Málek dokázal ovládnout kategorii M17 a Adéla Krampotová triumfovala v kategorii W16.

Následující den, se konal Stíhací závod. Mezi juniory se stal vítězem Jan Gregor a na 3. místě se umístil Šimon Štolfa. Svatava Mikysková dosáhla 2. místa mezi juniorkami. Michael Málek opět získal 1. místo v kategorii M17. Adéla Krampotová si připsala 2. místo v kategorii W16, zatímco Ella Štruncová obsadila 3. místo. Mezi chlapci ve W16 vyhrál Adam Hanuš a Šimon Hurta vybojoval 3. místo mezi M19.

Celému letohradskému týmu patří velké gratulace k výsledkům.