Blíží se mistrovství ČR v biatlonu na KL. Letos i s fanoušky!

Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích se jako obvykle uskuteční v našem malebném areálu Šedivský lom! Na startu závodů bude ve dnech 4. a 5. září 2021 kompletní česká biatlonová špička!

A pozor, letos také silná zahraniční konkurence, protože náš tradiční závod je součástí nového seriálu Mezinárodní biatlonové unie Central European Reagional Cup! Všichni aktéři by měli dorazit ve formě z MS na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě, které našemu šampionátu o týden předchází

Na sportovce, mezi kterými bude i mistryně světa 2021 ve vytrvalostním závodě Markéta Davidová nebo nejlepší z českých mužů a letohradský odchovanec Michal Krčmář, čekají tři mistrovské disciplíny: sprint, stíhací závod a atraktivní večerní supersprint. 

Vstupné je dobrovolné. Při vstupu do areálu bude však po fanoušcích vyžadováno potvrzení o prokázání bezinfekčnosti dle aktuálních epidemických nařízení vlády ČR pro pořádání hromadných akcí.

ZÁVODNÍ PROGRAM MČR a CER Cupu v BIATLONU NA KL

Sobota 4. 9. 2021

Sprint, Supersprint

  • 9:30 start sprintu dorost
  • 12:00 start sprintu junioři a dospělí
  • 19:30 vyhlášení výsledků sprintu
  • 20:45 start supersprintu
     

Neděle 5. 9. 2021

Stíhací závod

  • 9:30 start stíhacího závodu dorost
  • 12:00 start stíhacího závodu junioři a dospělí

 

Informace pro návštěvníky

Chystáte se navštívit mistrovství České Republiky v biatlonu na kolečkových lyžích, které se koná už tento týden (4. - 5. září 2021) v Letohradě? Připravili jsme pro Vás několik užitečných informací.

Plakát akce

letni biatlon plakat 2021

 

letni biatlon letohrad 2021