Aktuality

Koncem září vyvrcholil SCM Pohár

Sobota 15. října 2016 - 12:46:23

Tečkou za letní přípravou se staly závody v rámci Sport&Freizeit biatlon SCM poháru, jejichž vyvrcholení proběhlo za krásného a slunečného počasí v Novém Městě na Moravě. Po oba dva dny se závodilo na kolečk ových lyžích nejprve ve sprintu a potom ve stíhacím závodě.Jak se dařilo našim sportovcům?

 Ve sprintu vybojovala první místo Natálie Jurčová a v kategorii staršího dorostu Mikuláš Karlík. Druhý skončil Milan Žemlička mezi juniory. Na třetím místě pak doběhla v kategorii dorostenek mladších Michaela Šilarová, mezi dorostenci A Martin Palla, a také junior Jakub Procházka.

V následujících stíhacích závodech vyhráli Milan Žemlička a Mikuláš Karlík, druhá místa obsadili Natálie Jurčová a Jakub Štvrtecký, třetí pak skončil Tomáš Mikyska v kategorii staršího dorostu.

Do celkového pořadí se započítalo 5 ze 7 závodů - MČR na horském kole, I. SCM Cup (kolečkové lyže a kros), MČR na KL v Letohradě (sprint a stíhací závod) a II. SCM Cup (KL – sprint a stíhací závod). Z našich závodníků se na stupně vítězů v celkovém pořadí prosadili:

1. místo – Milan Žemlička

2. místo – Natálie Jurčová, Mikuláš Karlík, Jakub Procházka

3. místo – Michaela Šilarová, Tomáš Mikyska

Tomáš Hermann

www.biatlonletohrad.cz - 2017