Aktuality

Celkem 17 cenných kovů jsme přivezli z NMNM!

Čtvrtek 3. ledna 2019 - 13:49:05

Velmi dobrý start do sezóny mají za sebou naši dorostenci a junioři při prvním kole Českého poháru dorostu a dospělých v Novém Městě na Moravě. Za větru, mrholení a sněžení vybojovali na nových tratích Vysočina Areny 17 pódiových umístění, když započítáme i dvě třetí místa trenéra Jakuba Procházky mezi muži, který současně usiloval o start na Světové Univerziádě.

Nejúspěšnějšími závodníky z našeho klubu se v NMNM stali junior Mikuláš Karlík a dorostenec Luděk Abrahám (M17), kteří zvítězili ve sprintu i v závodě s hromadným startem. První a druhé místo vybojovala Tereza Grossmannová (W17), a na stejných příčkách jen v opačném gardu skončil i Tomáš Mikyska (M19). Na vítězství v závodě s hromadným startem juniorek dosáhla Tereza Vinklárková. Dvakrát druhý skončil Jan Semirád (M16). Z bronzových úspěchů se pak ve sprintu radovali junior Jiří Ondřejka, dále Dalibor Šuba (M17) a Michal Harcula (M16). V závodě s hromadným startem pak bral třetí místo také Ondřej Bryscejn (M16).

Navíc naši sportovci přidali mnoho dalších umístění v elitní desítce. Zmínku si určitě zaslouží čtvrté příčky Martina Pally a Petra Kánského (oba M19), Matěje Thea Költö a Martina Dvořáka (oba M16). Zajímavým počinem je i umístění šesti našich závodníků v TopTen kategorie M16 v obou disciplínách.  

 

Český pohár dorostu a dospělých pokračuje II. kolem 12. – 13. ledna 2019 v Jablonci nad Nisou.

A právě tam se aktuálně naši dorostenci a junioři připravují pod vedením Lukáše Dostála, Simony Maříkové a Jakuba Procházky.

 

Výsledky I. kola Českého poháru dorostu a dospělých v NMNM

Průběžné výsledky Českého poháru dorostu a dospělých      

 

Foto: Tomáš Hermann

Fotogalerie tohoto příspěvku

Prohlédnou všechny obrázky ( 11 )

Tomáš Hermann

www.biatlonletohrad.cz - 2019